Jednou za čas si každý z nás objedná pizzu ve své oblíbené pizzerii a nechá si ji přivést domů. Většinou Vám přijde v krabici, která se nijak neliší. Maximálně potiskem, nad kterým ještě málokterá pizzerie uvažuje.

Většinou v Česku dostaneme pizzu v této krabici

Nicméně je dobré vědět, že ve světě nad krabicí od pizzy uvažují tak nějak ve větším měřítku než u nás. Berou krabici na pizzu jako něco, s čím se pizzerie může také reprezentovat a u zákazníků vyvolat nadšení už při samotném pohledu na krabici ještě než pizzu ochutnají. A pokud se vtipný design krabice na pizzu ještě sloučí s výbornou pizzou, opakované objednávky na sebe nenechají dlouho čekat.

Když se nad návrhem pizza krabice uvažuje

Pojďme se tedy podívat na výběr těch nejlepších pizza krabic ze světa. Ať žije kreativita 🙂

Pěkný potisk dělá divy

Nemusíte krabicím vymýšlet nový tvar, nové přidané vlastnosti či jiné „vychytávky“. Stačí zkrátka pozměnit ten fádní a nudný potisk krabic a hned bude zážitek několikrát lepší, než z nudných krabic na pizzu z Makra.

 

Věděli jste, že krabice na pizzu Vám rádi vyrobí v kartonáži? Cena nebude o moc vyšší než v případě klasických krabic s nudným potiskem a Vašim zákazníkům uděláte neskutečnou radost.

 

 

Jiný tvar krabice na pizzu udělá z pizzy nový zážitek

Klasická pizza krabice jakou známe v Česku, jen převlečená do elegantnějšího a „luxusnějšího“ těla. Ihned navozuje pocit, že budu jíst něco jedinečného a asi to bude stát i za to. ( Problém by samozřejmě byl, pokud by krabice byla to nejlepší.)

Jeden dílek nebo celou pizzu? Aneb revoluce v balení pizzy

TOSS – na to šel naprosto od samého začátku a vytvořil krabici, která je minimalistická, účelová a má design, který funguje naprosto skvěle!

 Lepší design krabice na pizzu ale horší ingredience?

Pokud by samotný design krabice měl být ústupkem od kvalitních surovin, které pizzerie ve své pizze nabízí, pak je samozřejmě na 300% lepší udělat ústupek v designu krabice než v chuti pizzy. Nicméně alespoň pozměněný potisk krabice, který bude korespondovat s městem, ve kterém se pizzerie nachází, samotnou krabici neudělá o moc dražší a výsledek bude o několik levelů vyšší než klasické krabice na pizzu koupené v Makru.


Znáte pizzerie, které dodávají pizzu v pěkných krabicích na pizzu? Podělte se s námi o Vaše zkušenosti v komentářích. Děkuji 

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Všechno o pizze a Itálii na Martinus.cz

Jsme na Instagramu :-)