fbpx

Na Pizzaguru jsem již dlouhou dobu nepřidal žádný článek. Důvod byl ten, že se celý rok pracovalo na novém e-booku, který právě dnes vychází. E-book, který Vám ukáže další typy a triky k přípravě pizzy, abyste mohli u Vás doma upéct tu nejlepší pizzu jakou si dokážete jen představit.

Od těsta až po pec

E-book je rozdělen přehledně do několika částí. Neočekávejte omáčku kolem a psaní o ničem. Tento e-book je silným “vývarem” informací, ke kterým jsem se dopracoval po 8760 hodinách a které na blogu nenajdete.

Obsahuje návody na těsta, které máte dělat, abyste dosáhli těch nejlepších výsledků. Ukáže Vám recepty, ale nikoliv ty, kterých je plný celý internet. Ukáže Vám, jak tvořit své vlastní recepty a jakým způsobem míchat chutě a ingredience.

Ukáže Vám, jak postavit takřka profesionální pizza pec za zlomek ceny – a věřte, že pec nebude z hlíny. A taky Vám ukáže, co je na internetu dobré sledovat, abyste se při pečení pizzy zdokonalovali.

To vše je doplněno fotkami, které doplňují postupy do posledního detailu tak, abyste je mohli opakovat i u Vás doma.

V prodeji od dnešního dne

E-book je od dnešního dne dostupný na hlavní stránce webu Pizzaguru.cz. A je to vlastně takový dárek k druhé adventní neděli a uzavření Pizza sezóny pro rok 2019.

Proto Vám, čtenářům, chci poděkovat za důvěru v roce 2019, krásné vánoční svátky plné pohody, hodně štěstí, zdraví a v pizza sezóně s krásným číslem 2020 brzy načtenou!

Pizzaguru.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při objednávce zadejte slevový kód "PREMIUM15" a obdržíte 15% slevu.
SLEVOVÝ KÓD: PREMIUM15
STAŇTE SE PREMIUM ČLENEM I VY
Zpřístupněte si všechny články na Pizzaguru.cz a jako dárek ZDARMA obdržíte e-book v hodnotě 149,- Kč.