fbpx

Pokud máte rádi pizzu je dost pravděpodobné, že máte rádi i Itálii. Desetitisíce Čechů se každoročně do Itálie podívá za mořem. Jak by ale vypadala dovolená, když máte rádi pizzu, turistiku a poctivou ruční výrobu? Takový typ Vám dám v dnešním krátkém článku.

Neapol autem nebo letadlem?

Pokud se nemůžete rozhodnout, zda se do Itálie – konkrétně v tomto výletu hledáme Neapol – podíváte autem nebo letadlem, zde bychom jednoznačně doporučili letadlo. Letenky do Neapole dnes můžete pořídit velmi levně jak z Prahy tak například z Katowic. V akcích tyto letenky můžete sehnat dokonce kolem 500-1000 Kč i se zpáteční cestou. K tipům na levné letenky doporučujeme portály cestujlevne.cz nebo honzovyletenky.cz. Jednou za čas zde můžete najít velmi zajímavé slevy i na cesty do Itálie.

Dovolená v Itálii – Itinerář dovolené v Itálii pro milovníky pizzy

Jakmile máte nakoupené letenky do Neapole poté už se můžete těšit jen na super zážitky. Kde se tedy vydat, pokud máte rádi vše spojené s pizzou a jídlem?


Tento článek je přístupný pouze pro PREMIUM uživatele. Staňte se členem i Vy a získejte E-book v hodnotě 149,- Kč ZDARMA

Přihlásit se Koupit PREMIUM členství


Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *