fbpx

K výborným pizzám, které děláte u Vás doma se jistě hodí i výborné domácí pití. Co tak okouzlit Vaši návštěvu a přátelé domácími limonádami z TIBI krystalů? Že nevíte o co se jedná? Tak čtěte dále náš krátký článek. Tibi krystaly jsou totiž zázrak, který si zamilujete!

TIBI krystaly jsou tu již několik staletí

Historie TIBI krystalů není stále zcela jasná. Mnoho zdrojů uvádí jako zemi původu Mexiko. V Mexiku se totiž na specifických kaktusech tvoří něco, co je TIBI krystalům velmi podobné a taktéž kvasí stejně tak, jako TIBI krystaly. Dochována je také dokumentace z roku 1800, kde byly krystaly z tohoto kaktusu používány k fermentování nápojů. Nicméně ještě více zdrojů označuje za rodiště TIBI krystalů Tibet či Ukrajinu. Přesné určení původu ztěžuje i fakt, že vodní kefír můžeme v současnosti najít po celém světě a zatím se nenašly dvě kultury, které by byly úplně stejné.

Při použití slevového kódu “BEZEIDAMU” navíc získáte na Ebook “Zázrak s názvem TIBI krystaly” 10% slevu na Vaší objednávku. Objednávejte na webu www.tibikrystaly.cz

Tibi krystaly

Pomáhá na mnoho zdravotních problémů

Fermentování vždy bylo něco, co bylo samozřejmostí. Předci si tak chránili své zdraví a dodávali tělu potřebné živiny, vitamíny a probiotika v jinak výživově chudém zimním období. V dnešním rychlém světě 21. století se fermentování potravin na chvíli vytratilo. Dobrou zprávou je, že se opět vrací a můžete s ním začít i Vy díky TIBI krystalům. Pokud se totiž podíváme na mnoho výrobků dnešní doby, zjistíme, že jsou takzvaně „mrtvé“ – rozumějte pasterované ať už v lepším případě šetrnější metodou, v tom horším případě metodou UHT či jinými. Opětovný trend fermentace tedy přišel tak nějak sám od sebe. Lidé už nechtějí jíst „mrtvé“ potraviny a chtějí udělat něco pro své zdraví.

Chcete vědět o TIBI krystalech více?

Pokud Vás TIBI krystaly zaujaly a chtěli byste se dozvědět více, zkuste E-book s názvem “Zázrak s názvem TIBI krystaly”, kde se dozvíte vše potřebné k tomu, abyste dělali doma výborné domácí limonády. Ebook naleznete na webových stránkách www.tibikrystaly.cz za 59 Kč

1 komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Sypké směsi na pizzu

Jsme na Instagramu :-)

Nejnovější komentáře